
Raissa Oltmanns - Self Love Club Plakat
Fra 179 krEt vakkert lerretsbilde som viser tre personer med stråhatter og lyse bukser. De mørke toppene og den myke bakgrunnen skaper en rolig og varm stemning.
Art for a Cause er et unikt samarbeid mellom Desenio og The Art Therapy Project, en ideell organisasjon basert i New York som tilbyr gratis gruppekunstterapi i trygge, inkluderende miljøer. Kolleksjonen øker bevisstheten om mental helse, og en prosentandel av hvert salg vil bli donert til The Art Therapy Project.
40 % på plakater, 15% på lerretsbilder og 10 % på rammer*. Lås opp tilbudet ved å abonnere på vårt nyhetsbrev!
Vennligst les Personvernpolicy våre for hvordan vi behandler dataene dineVed å skrive inn e-postadressen din og klikke send samtykker du til å motta markedsføring, personlige meldinger, eksklusive rabatter, tips og triks, inspirasjon, bak kulissene og mye mer fra oss. Du kan når som helst avslutte abonnementet